İstanbul Barosu Avukat arama

Baroya kayıtlı avukat arama

İstanbul Barosu avukat arama için İstanbul barosunun web sitesine ulaşabilirsiniz. Baronun web sitesi yenilenmiş olup; avukat adı veya soyadı bilgilerini girerek avukat araması yapabilirsiniz. Avukatlık mesleğini yapan bütün avukatlar faaliyet yürüttükleri ilin Barosuna kayıtlı olmak zorundadırlar.

Baroda Avukata ait hangi bilgiler bulunur ?

Sitedeki veriler Avukatların güncel iletişim adresleridir. Zira Uyap aracılığıyla yapılan tebligatlar avukatların kayıtlı oldukları Baroya bildirdikleri bu adrese yapılmaktadır. Bu yüzden meslektaşlarımızın mağduriyet yaşamamaları için adreslerini güncellemelerini tavsiye ediyoruz. Aksi takdirde müvekkillerinin hak kayıtlarına yol açabilirler.

İstanbul barosunun yenilenen web sitesinde; İstanbul barosuna bağlı avukatların cep telefonları, İstanbul barosu avukatları fotoğrafları, İstanbul barosu iletişim bilgileri ve İstanbul barosu iş ilanlarını da bulabilirsiniz.

Avukat cep telefon numaraları

İstanbul Barosu Avukat arama yapmak ve telefon bilgilerine ulaşmak için baro web sitesinin baro levhası sayfasını tıklamanız gerekiyor.

İstanbul Barosu Avukat arama sayfasında bazı Avukatların cep telefonlarını bulamayabilirsiniz. Ancak Avukatın levhadaki diğer iletişim bilgilerinden de bilgi edinemezseniz İstanbul Barosunun iletişim merkezini arayabilirsiniz.

Avukatların kişisel web siteleri

Avukatların kişisel web sitelerinden de Avukatın iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Bunun dışında GSM operatörlerinden de İstanbul Barosuna kayıtlı Avukat aramak için yardım alabilirsiniz.

Avukata noterden ihtarname göndermek için mutlaka güncel adresini İstanbul Barosu avukata arama sayfasından teyit ediniz.

Yorum yapın